Franchising


aika franchising ingilizce anaokulu
American International Kids Academy, marka gücü ve imajını yeni girişimcilerle paylaşıyor… 

AIKA Anaokulları, beş yılı aşkın süredir her geçen gün gelişen marka gücü ve imajına inanarak, eğitimde uyguladığı yenilik ve tecrübelerini aktaracağı franschise ortakları arıyor. 

Eğitimdeki modern ve model anlayışıyla farklı bir vizyon oluşturan AIKA Anaokulları, eğitim sektöründeki başarılı eğitim modelini yaygınlaştırmak adına franchise uygulamasını başlatıyor. Siz değerli girişimcilere büyük bir olanak sağlayıp, eğitim sektörünün bir parçası olma fırsatını veriyor.

AIKA Anaokulları'nın ilk francshing kurumu olan, "American International Kids Academy (AIKA) Bahçeşehir" 2014 Eylül ayında eğitim ve öğretime kapılarını açtı.

AIKA, bu yıl da İstanbul içinde ve dışında yer alan farklı lokasyonlarda da franschise taleplerini değerlendiriyor. 

AIKA Anaokulları, başarı grafiğini her geçen gün daha da üst seviyeye taşıyor. Faaliyetleri ve uyguladığı eğitim-öğretim sürecinde sektörün başarılı isimleri arasında yer alıyor ve uyguladığı eğitim sistemi ile fark yaratmaya devam ediyor. 

Kurumun girişimcisi olmak, okul öncesi eğitim sektöründeki öncüler arasında yer almak, temel amaçların hedef alındığı değerleri doğru yöntemlerle ve başarıların ilke edinildiği alanlarda sürdürmek için American International Kids Academy ile iletişime geçiniz. 

aika anaokulu franchise franchising başvuru

AIKA © 2015. Tasarım O.A.