VELİ YORUMLARI

"Başta sınıf öğretmenlerimiz olmak üzere diğer tüm öğretmen ve çalışanlara çocuklara verdikleri eğitimden sevgiden ve gösterdikleri hoşgörüden dolayı teşekkür ederim. Her sabah okula gideceği için mutlu uyanan bir çocuğun annesiyim ve bu sizin sayenizde. Kızım gün içerisinde sizlere emanet ve benim içim çok rahat. Bize kattıklarınız için teşekkür ederiz."

Seda DADANLAR (Ece'nin Annesi)

"Tüm AIKA Ailesi ve öğretmenleri, okul müdürümüz ve oğlumun öğretmenleri sizler için yorum yazmak çok zor...Ne denebilir ki?Tek kelimeyle HARİKASINIZ!
Uzun bir yurtdışı deneyiminden sonra 2 yaşın tüm pırıltısı, merakı ve de zorluklarını da beraberinde taşıyan oğlum Leo Can için iyi bir okul arayışım kabusa dönüşmüşken bulduk sizi... Kültür, dil problemleri derken bir sürü konuyla çaldık kapınızı. Tüm anlayış, sevgi, deneyim ve emeğinizle yanımızda oldunuz, oğluma ikinci bir aile oldunuz... Öğrendi, eğlendi, keşfetti ve her gün biraz daha doğru ve sağlıklı gelişti sayenizde... İlk anlardaki kaygı ve endişelerim, yerini sonsuz bir güvene bıraktı geçirdiğimiz bir senede. Dedim ya, iyi ki varsınız...Çocuğu için en iyisini arayan tüm ebeveynler için varılacak en doğru adreslerden birisiniz.

Sevgilerimle"

Meltem TÜRKER (Leo Can'ın Annesi)

" Sevgi ve eğitimin buluştuğu AIKA'da oğlum Berkay ve biz çok mutluyuz. Berkay 3 yaşında olmasına rağmen İngilizce ve Türkçe verilen eğitimin bir parçası olmuş durumda.
Oyunlarla eğlenceli bir şekilde sunulan bu akademik eğitim aynı zamanda spor, müzik ve sanat ile de profesyonel bir şekilde desteklenmektedir.
Oğlumuzun gelişimine büyük katkısı olan tüm AIKA ekibine tek tek çok teşekkür ederiz. "

Özgür ÇELEBİ (Berkay'ın Annesi)

 

AIKA © 2015. Tasarım O.A.