GEBELİKTE BESLENME


GEBELİKTE BESLENME   

HAMİLELİKTE BESLENME AİKA ANAOKULU DR ASLI BAŞVER CAN LOCA


Op.Dr. Aslı Başver CAN

Kadın Doğum Uzmanı Jinekolog Aslı Başver Can Aika Anaokulu     doctors office bahçeşehir loca aika anaokulu bahçeşehir

Dr. Aslı Başver Can Kimdir?

15 Mart 971 Ordu doğumluyum.İlk öğrenimimi Amasya Yeşilırmak İlkokulun da tamamladıktan sonra ortaöğrenim ve liseyi Trabzon Anadolu Lisesi ve İstanbul Yeşilköy Lisesin de bitirdim.

1995 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldum.Tıp diplomamın Avusturya Graz K. Franzens üniversitesinde denkliğini aldım.1997 yılında Avusturya Graz Karl Franzens Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde asistanlık eiğitimime başladım , aynı üniversitede 2004 yılında asistanlık eğitimimi tamamlayıp Avusturya Kadın Hast. Ve Doğum uzmanlık diplomamı aldım.Uzman olduktan sonraki 2 yıl aynı üniversitenin Jinekolojik Endokrinoloji ve IVF bölümünde uzman doktor olarak çalıştım.

2006 yılında Türkiye ye dönüş yaptıktan sonra İst. Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakülte sinde Avusturya uzmanlık Diplomamın denkliğini aldım.

2008 yılında İstanbul Medicana International Hastane sinde Kadın Hast.ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaya başlayıp aynı hastanede 7 sene çalıştıktan sonra 2014 senesi Kasım ayında Bahçeşehir Doctors Office de diğer meslektaşlarımla birlikte ( Nöroloji Uzmanı Dr. Deniz M. Çevik ,İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hakan Tanınmış , Diş Hekimi Dr. Hüseyin Aşçı ) muayenehane hekimi olarak çalışma hayatıma devam etmekteyim.

2004 senesinde Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Ata Can ile evlendim.2006 yılında ilk oğlum Berk Efe Can , 2011 yılında ikinci oğlum Ali Emre Can ı dünyaya getirdim.

 


Diğer Yazılar

AIKA © 2015. Tasarım O.A.